logo-uden-baggrund-hvid.png
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
Skibevej 3.png

FIND EN MEDARBEJDER

BH7A0040.jpg

Chefgruppen

Peter%20S%C3%B8e_edited.jpg

Peter Søe

Beredskabsdirektør

(Direktion)

Telefon 61 94 80 10

ps@lfbv.dk

 

Finn Antonisen

Viceberedskabsdirektør

(Direktion)

Teknisk Afdeling

Telefon 61 94 80 40

Fian@lfbv.dk

 
Finn%2520Antonisen%2520web_edited_edited
 
Morten%2520Andersen_edited_edited.jpg

Morten Andersen

Afdelingschef Forebyggende, Kursus afdeling og Sekretariatet

Telefon 61 94 80 20

Moan@lfbv.dk

Bjarne%20Noer%20Larsen_edited.png

Bjarne Noer Larsen

Afdelingschef Operativ afdeling, 

Plan og analyse, kommunale beredskaber og Falck

Telefon 61 94 80 30

Bnl@lfbv.dk

 

Sekretariatet

 
Connie%20Larsen_edited.png

Connie Larsen

Brandmester.

Telefon 61 94 80 11

Cola@lfbv.dk

Jesper%20web_edited.png

Jesper A. Pedersen

Vicebrandinspektør.

Telefon 61 94 80 14

Jap@lfbv.dk

 

Forebyggende afdeling

 
Ruben%20Salqvist_edited.png

Ruben Salqvist

Brandinspektør. Nykøbing F.

Brandsyn distrikter post nr.:
4800 - 4871-4872-4873-4874

Telefon 61 94 80 22

Rs@lfbv.dk

Bo%20Andersen%20kopi_edited.png

Bo Løfstedt Andersen

Brandinspektør. Nykøbing F.

Brandsyn distrikter post nr. 

4990-4840-4850-4862-4863-4880-

4891-4892-4894-4895

Telefon 61 94 80 21

Boa@lfbv.dk

 
Henrik_edited.png

Henrik B. Christensen

Brandinspektør. Nakskov.

Brandsyn distrikter post nr. 

4900-4912-4913-4920-4951-4952-4953-4983 

Telefon 61 94 80 26

Hbc@lfbv.dk

 

Operativ afdeling

Brian%20Midjord%20Petersen_edited.png

Brian Midjord Pedersen

Brandinspektør. 

Telefon 61 94 80 31

Brianmp@lfbv.dk

Martin%20Mikkelsen_edited.png

Martin Mikkelsen

Brandinspektør.

Telefon 61 94 80 24

Martin@lfbv.dk

Jakob%20Petersen_edited.png

Jakob Petersen

Brandinspektør.

Telefon 61 94 80 31

Jaspe@lfbv.dk

 

Kursus afdelingen

foto-paa-vej.jpg

Anders Wede Andersen

Brandmester.

Telefon 61 94 80 17

Andan@lfbv.dk

 

Teknisk afdeling

Jan%20Hansen_edited.png

Jan Hansen

Brandmester.

Telefon 61 94 80 41

Janhan@lfbv.dk

Johnny%20visitkort%20foto_edited.png

Johnny Rasmussen

Vicebrandinspektør.

Telefon 61 94 80 35

Jra@lfbv.dk

Andreas_edited.png

Andreas H. Nielsen 

Brandmester.

Telefon 61 94 80 39

Ahn@lfbv.dk

Steen%20Vestergaard_edited.png

Steen Vestergaard

Specialarbejder.

Telefon 61 94 80 45

Steen@lfbv.dk

Jens%20Rasmussen_edited.png

Jens Adler Rasmussen

Vicebrandinspektør

Telefon 21 70 89 30

Jenara@lfbv.dk

Anette%20Frederiksen%20web_edited.png

Annette Fredriksen

Rengøringsassistent 

Telefon 61 94 84 44

Anfr@lfbv.dk

BRITTA_edited.png

Britta Larsen

Tekniskservicemedarbejder

Telefon 61 94 80 16

Brlar@lfbv.dk