Skibevej 3.png

FIND EN MEDARBEJDER

BH7A0040.jpg

Chefgruppen

Peter Søe

Beredskabsdirektør

(Direktion)

Telefon 61 94 80 10

ps@lfbv.dk

 

Finn Antonisen

Viceberedskabsdirektør

(Direktion)

Teknisk Afdeling

Telefon 61 94 80 40

Fian@lfbv.dk

 
 

Morten Andersen

Afdelingschef Forebyggende, Kursus afdeling og Sekretariatet

Telefon 61 94 80 20

Moan@lfbv.dk

Bjarne Noer Larsen

Afdelingschef Operativ afdeling, 

Plan og analyse, kommunale beredskaber og Falck

Telefon 61 94 80 30

Moan@lfbv.dk

 

Sekretariatet

 

Connie Larsen

Brandmester.

Telefon 61 94 80 11

Cola@lfbv.dk

Jesper A. Pedersen

Vicebrandinspektør.

Telefon 61 94 80 14

Jap@lfbv.dk

 

Forebyggende afdeling

 

Ruben Salqvist

Brandinspektør. Nykøbing F.

Brandsyn distrikter post nr.:
4800 - 4871-4872-4873-4874

Telefon 61 94 80 22

Rs@lfbv.dk

Bo Løfstedt Andersen

Brandinspektør. Nykøbing F.

Brandsyn distrikter post nr. 

4990-4840-4850-4862-4863-4880-

4891-4892-4894-4895

Telefon 61 94 80 21

Boa@lfbv.dk

 

Henrik B. Christensen

Brandinspektør. Nakskov.

Brandsyn distrikter post nr. 

4900-4912-4913-4920-4951-4952-4953-4983 

Telefon 61 94 80 26

Hbc@lfbv.dk

 

Operativ afdeling

Brian Midjord Pedersen

Brandinspektør. 

Telefon 61 94 80 31

Brianmp@lfbv.dk

Martin Mikkelsen

Brandinspektør.

Telefon 61 94 80 24

Martin@lfbv.dk

Jakob Petersen

Brandinspektør.

Telefon 61 94 80 31

Jaspe@lfbv.dk

 

Kursus afdelingen

Anders Wede Andersen

Brandmester.

Telefon 61 94 80 17

Andan@lfbv.dk

 

Teknisk afdeling

Jan Hansen

Brandmester.

Telefon 61 94 80 41

Janhan@lfbv.dk

Johnny Rasmussen

Vicebrandinspektør.

Telefon 61 94 80 35

Jra@lfbv.dk

Andreas H. Nielsen 

Brandmester.

Telefon 61 94 80 39

Ahn@lfbv.dk

Steen Vestergaard

Specialarbejder.

Telefon 61 94 80 45

Steen@lfbv.dk

Jens Adler Rasmussen

Vicebrandinspektør

Telefon 21 70 89 30

Jenara@lfbv.dk

Annette Fredriksen

Rengøringsassistent 

Telefon 61 94 84 44

Anfr@lfbv.dk

Britta Larsen

Tekniskservicemedarbejder

Telefon 61 94 80 16

Brlar@lfbv.dk

Heino Hendriksen

Projektmedarbejder

Telefon 61 94 84 22

hehen@lfbv.dk